Konzultační hodiny

Konzultační hodiny pedagogů

Konzultační hodiny v jiném termínu jsou možné po předchozí domluvě.

 

 Pedagogický pracovník  Vyučované předměty Dny a hodiny
Fulneček Jan Mgr. Matematika,
Práce s počítačem,
Tělesná výchova
středa 13:00 – 14:00 hodin
čtvrtek 13:00 – 14:00 hodin
Fulnečková Karla Mgr. Anglický jazyk Týden A:
pondělí 14:00 – 15:45 hodin
středa 13:00 – 14:00 hodin
Týden B:
pondělí 14:00 – 15:45 hodin
středa 14:00 – 16:30 hodin
Galejová Jana Ing. Potravinářská chemie,
Potravinářská technologie,
Technologie,
Suroviny a výživa,
Občanský a právní základ
Týden A:
pondělí 12:50 – 13:40 hodin
středa 7:00 – 10:15 hodin
Týden B:
pondělí 10:20 – 11:05 hodin
úterý 7:00 – 7:45 hodin
Galejová Lenka Mgr. Matematika,
Management a marketing
Týden A:
čtvrtek 12:00 – 14:00 hodin
Týden B:
úterý 7:00 – 7:30 hodin
středa 12:30 – 14:00 hodin
Gregořicová Darja Mgr. Komunikace v českém jazyce,
Literární výchova,
Dějepis,
Dějepis a dějiny kultury
úterý 12:00 – 14:00 hodin
Havrlantová Dagmar Mgr. Komunikace v českém jazyce,
Literární výchova
pondělí 7:00 – 7:25 hodin
úterý 7:00 – 7:25 hodin
Jendryščík Radek Mgr. Fyzika,
Práce s počítačem
pondělí 7:10 – 7:30 hodin
Lackovičová Jana Mgr. Ekonomika,
Technologie,
Technika obsluhy a služeb,
Stolničení
Nauka o výživě,
Potraviny a výživa
Týden A:
pondělí 12:15 – 14:00 hodin
Týden B:
úterý 7:30 – 8:00 hodin
středa 12:55 – 14:00 hodin
Laumerová Tereza Bc. Biologie a ekologie,
Chemie,
Anglický jazyk,
Odborný anglický jazyk,
Obchodní korespondence
Týden A:
pondělí 7:00 – 7:30 hodin
Týden B:
pondělí 7:00 – 7:30 hodin
úterý 7:00 – 7:30 hodin
Nemcová Lenka Mgr. Ekonomika,
Účetnictví,
Právo
Týden A:
středa 14:00 – 14:45 hodin
Týden B:
čtvrtek 13:00 – 14:00 hodin
Niedermeierová Marcela Mgr. Psychologie a komunikace,
Management a marketing,
Obchodní korespondence,
Tělesná výchova
Tělesná výchova
Týden A:
středa 8:00 – 11:00 hodin
Týden B:

pátek 8:00 – 11:00 hodin
Petrini Petra Hotelový provoz,
Zeměpis cestovního ruchu,
Občanský a právní základ
Týden A:
pondělí 12:55 – 13:40 hodin
Týden B:

středa 12:55 – 13:40 hodin
Pfeiferová Jitka Ekonomika,
Zdravověda,
Výtvarná výchova
Týden A:
úterý 10:20 – 11:05 hodin
středa 9:30 – 10:15 hodin
Týden B:

čtvrtek 8:25 – 10:00 hodin
Pšenicová Kateřina Mgr. Kadeřnická technologie,
Zdravověda,
Odborné kreslení,
Výtvarná výchova
Profesní komunikace,
Biologie a ekologie,
Základy výživy
Týden A:
úterý 8:00 – 9:10 hodin
čtvrtek 13:00 – 13:45 hodin
Týden B:

středa 8:25 – 9:10 hodin
čtvrtek 12:55 – 13:40 hodin
Remeš Zdeněk Mgr. Německý jazyk,
Technologie přípravy pokrmů,
Stroje a zařízení
čtvrtek 7:00 – 8:00 hodin
Schullová Marcela Mgr. Německý jazyk,
Průvodcovství,
Cestovní ruch,
Služby cestovního ruchu,
Provoz v cestovních kancelářích,
Občanský a právní základ
čtvrtek 12:55 – 13:40 hodin
Suknarovská Kristýna Mgr. Španělský jazyk,
Komunikace v českém jazyce,
Literární výchova,
Estetická výchova,
Občanský a právní základ
čtvrtek 7:00 – 7:30 hodin
Šestáková Jana Mgr. Anglický jazyk,
Odborný anglický jazyk,
komunikace v českém jazyce
pátek 13:00 – 13:30 hodin
Škapová Lucie Mgr. Občanský a právní základ,
Tělesná výchova,
Zeměpis cestovního ruchu,
Průvodcovství,
Technika administrativy
čtvrtek 13:00 – 14:00 hodin
Tomanová Dagmar Ing. Biologie a mikrobiologie,
Metody analýzy potravin
úterý 9:30 – 10:15 hodin
Volejníčková Diana Ing. Management a marketing dle domluvy
Žurková Kateřina Ing. Matematika,
Chemie,
Fyzika,
Potravinářská chemie
Týden A:
pondělí 7:30 – 9:30 hodin
čtvrtek 13:00 – 14:00 hodin
Týden B:
pondělí 8:30 – 10:15 hodin
úterý 8:30 – 10:15 hodin

© 2015 Polar televize Ostrava and Sofarider Inc. All rights reserved. WordPress theme by Dameer DJ.