Konzultační hodiny

Konzultační hodiny pedagogů

Konzultační hodiny v jiném termínu jsou možné po předchozí domluvě.

 Pedagogický pracovník  Vyučované předměty Dny a hodiny

Fulneček Jan Mgr.


Matematika,
Chemie,
Stroje a zařízení,
Tělesná výchova


Týden A:
úterý 12:55 – 14:00 hodin,
středa 12:55 – 14:30 hodin
Týden B: 
středa 12:55 – 14:00 hodin,
čtvrtek 12:55 – 14:30 hodin


Fulnečková Karla Mgr.


Anglický jazyk


Týden A:
úterý 12:00 – 14:00 hodin,
čtvrtek 13:45 – 15:30 hodin
Týden B: 
čtvrtek 13:45 – 15:30 hodin


Galejová Jana Ing.


Mikrobiologie v potravinářství,
Potravinářská technologie,
Technologie,
Somatologie,
Suroviny a výživa,


Týden A:
pondělí 13:45 – 14:30 hodin 
Týden B: 
úterý 7:00 – 8:00 hodin


Galejová Lenka Mgr.


Matematika,
Obchodní korespondence,
Základy výživy


Týden A:
pondělí 13:45 – 14:30 hodin
Týden B: 
pondělí 7:00 – 8:00 hodin


Gregořicová Darja Mgr.


Komunikace v českém jazyce,
Literární výchova,
Dějepis,
Dějepis a dějiny kultury


Týden A:
čtvrtek 13:00 – 14:00 hodin
Týden B: 
pondělí 13:40 – 14:30 hodin


Havrlantová Dagmar Mgr.


Komunikace v českém jazyce,
Literární výchova


Týden A:
úterý 13:50 – 14:30 hodin,
Týden B: 
úterý 13:00 – 14:00 hodin


Jendryščík Radek Mgr.


Fyzika,
Práce s počítačem


Týden A:
úterý 7:30 – 8:15 hodin 
Týden B: 
pondělí 13:45 – 14:30 hodin,


Lackovičová Jana Mgr.


Ekonomika,
Technologie,
Technika obsluhy a služeb,
Stolničení,
Nauka o výživě,
Občanský a právní základ,
Potraviny a výživa


Týden A:
pondělí 13:40 – 14:30 hodin
Týden B: 
úterý 10:20 – 11:30 hodin


Laumerová Tereza Bc.


Chemie,
Anglický jazyk,
Potravinářská chemie


Týden A:
úterý 12:30 – 13:30 hodin,
středa 13:45 – 14:30 hodin
Týden B: 
úterý 13:00 – 14:00 hodin


Nemcová Lenka Mgr.


Ekonomika,
Účetnictví,
Právo


Týden A:
čtvrtek 12:50 – 14:30 hodin 
Týden B: 
čtvrtek 12:05 – 12:50 hodin


Niedermeierová Marcela Mgr.


Ekonomika,
Psychologie a komunikace,
Management a marketing,
Obchodní korespondence,
Profesní komunikace,
Tělesná výchova


Týden A:
čtvrtek 10:30 – 11:30 hodin
Týden B: 
úterý 10:30 – 11:30 hodin


Petrini Petra


Hotelový provoz,
Zeměpis cestovního ruchu,
Občanský a právní základ,
Technika obsluhy služeb


Týden A:
středa 12:50 – 13:40 hodin
Týden B: 
čtvrtek 13:45 – 14:30 hodin


Pšenicová Kateřina Mgr.


Kadeřnická technologie,
Zdravověda,
Odborné kreslení,
Výtvarná výchova,
Biologie a ekologie,
Občanský a právní základ



Remeš Zdeněk Mgr.


Německý jazyk,
Suroviny a výživa,
Technologie přípravy pokrmů


Týden A:
čtvrtek 7:00 – 8:00 hodin 
Týden B: 
čtvrtek 7:00 – 8:00 hodin


Schullová Marcela Mgr.


Německý jazyk,
Průvodcovství,
Cestovní ruch,
Služby cestovního ruchu,
Provoz v cestovních kancelářích


Týden A:
pondělí 13:45 – 14:30 hodin,
Týden B: 
úterý 12:55 – 13:40 hodin


Suknarovská Kristýna Mgr.


Španělský jazyk,
Komunikace v českém jazyce,
Literární výchova,
Estetická výchova,
Občanský a právní základ


Týden A:
úterý 13:45 – 14:30 hodin
Týden B: 
úterý 7:00 – 7:30 hodin


Šestáková Jana Mgr.


Anglický jazyk,
Estetická výchova,
Odborný anglický jazyk,
Komunikace v českém jazyce


Týden A:
pátek 12:55 – 13:40 hodin,
Týden B: 
čtvrtek 13:45 – 14:30 hodin


Škapová Lucie Mgr.


Občanský a právní základ,
Cestovní ruch,
Tělesná výchova,
Zeměpis cestovního ruchu,
Průvodcovství,
Technika administrativy,
Výtvarná výchova


Týden A:
úterý 13:00 – 14:30 hodin
Týden B: 
pátek 12:00 – 13:30 hodin


Tomanová Dagmar Ing.


Biologie a mikrobiologie,
Metody analýzy potravin


úterý 13:45 – 14:30 hodin 


Volejníčková Diana Ing.


Ekonomika,
Management a marketing


dle domluvy

Sledujte nás na Instagramu