Konzultační hodiny

Konzultační hodiny pedagogů

Konzultační hodiny v jiném termínu jsou možné po předchozí domluvě.

 Pedagogický pracovník  Vyučované předměty Dny a hodiny

Bauerová Kamila Ing.


Základy výživy, Metody analýzy potravin, Stroje a zařízení, Potravinářská chemie, Klinická dietologie, Občanský a právní základ, Nutriční péče, Mikrobiologie potravin


Týden A:
pondělí 14:35 – 15:00 hodin

Týden B:
pondělí 14:35 – 15:00 hodin


Bukovjan Michal Bc.


Anglický jazyk


Týden A:
úterý 14:35 – 15:00 hodin

Týden B:
úterý 14:35 – 15:00 hodin


Fulneček Jan Mgr.


Matematika, Příprava léčebné výživy


Týden A:
čtvrtek 12:55 – 15:00 hodin

Týden B:
středa 13:45 – 15:00 hodin


Fulnečková Jana


Technologie, Stolničení, Odborné kreslení, Odborný výcvik – Gastronomie, Cukrář


Týden A:
úterý 14:00 – 15:00 hodin


Fulnečková Karla Mgr.


Anglický jazyk, Odborný anglický jazyk


Týden A:
úterý 14:30 – 16:00 hodin

Týden B:
úterý 14:30 – 16:00 hodin


Fulnečková Pavla


Hotelový provoz, Technika obsluhy a služeb


Týden A:
pondělí 14:35 – 15:30 hodin

Týden B:
úterý 14:00 – 15:00 hodin


Galejová Jana Ing.


Potraviny a výživa, Suroviny a výživa, Technologie, Potravinářská technologie


Týden A:
středa 14:35 – 15:00 hodin

Týden B:
úterý 14:35 – 15:00 hodin


Galejová Lenka Mgr.


Matematika


Týden A:
středa 14:00 – 15:00 hodin

Týden B:
úterý 14:00 – 15:00 hodin


Gregořicová Darja Mgr.


Komunikace v českém jazyce, Literární výchova, Dějepis, Dějepis a dějiny kultury


Týden A:
úterý 13:45 – 15:00 hodin

Týden B:
úterý 14:35 – 15:00 hodin


Havrlantová Dagmar Mgr.


Komunikace v českém jazyce, Literární výchova


Týden A:
středa 13:45 – 15:00 hodin

Týden B:
úterý 13:45 – 15:00 hodin


Jendryščík Radek Mgr.


Práce s počítačem, matematika


Týden A:
čtvrtek 14:35 – 15:00 hodin

Týden B:
čtvrtek 14:35 – 15:00 hodin


Kurková Michaela Ing.


Fyzika, Chemie, Somatologie, Mikrobiologie potravin, Biochemie, Potravinářská chemie, Mikrobiologie, epidemiologie a hygiena, Základy administrativy stravovacího provozu


Týden A:
úterý 14:35 – 15:00 hodin

Týden B:
úterý 14:35 – 15:00 hodin


Lackovičová Jana Mgr.


Hotelový provoz, Občanský a právní základ, Technologie přípravy pokrmů, Stolničení, Technologie, Profesní komunikace


Týden A:
čtvrtek 13:45 – 15:00 hodin

Týden B:
pondělí 13:45 – 15:00 hodin


Nemcová Lenka Mgr.


Ekonomika, Účetnictví


Týden A:
pondělí 14:35 – 15:00 hodin

Týden B:
pondělí 13:45 – 15:00 hodin


Niedermeierová Marcela Mgr.


Psychologie a komunikace, Obchodní korespondence, Tělesná výchova, Management a marketing, Profesní komunikace


Týden A:
středa 13:45 – 15:00 hodin

Týden B:
středa 13:45 – 15:00 hodin


Paláčková Pavlína


Právo, Obchodní korespondence, Občanský a právní základ, Ekonomika, Psychologie a komunikace


Týden A:
pondělí 13:40 – 15:00 hodin

Týden B:
pondělí 13:40 – 15:00 hodin


Pšenicová Kateřina Mgr.


Biologie a ekologie, Kadeřnická technologie, Zdravověda, Občanský a právní základ, Výtvarná výchova


Týden A:
pondělí 14:35 – 15:00 hodin

Týden B:
pondělí 14:35 – 15:00 hodin


Schullová Marcela Mgr.


Německý jazyk, Průvodcovství, Ekonomika, Provoz cestovních kanceláří, Služby cestovního ruchu, Tělesná výchova


Týden A:
čtvrtek 14:30 – 15:00 hodin

Týden B:
čtvrtek 14:30 – 15:00 hodin


Suknarovská Kristýna Mgr.


Španělský jazyk, Zeměpis cestovního ruchu, Průvodcovství, Odborná latinská terminologie, Cestovní ruch, Služby cestovního ruchu, Občanský a právní základ


Týden A:
úterý 14:30 – 15:00 hodin

Týden B:
úterý 13:h45 – 15:00 hodin


Šestáková Jana Mgr.


Anglický jazyk, Odborný anglický jazyk


Týden A:
středa 14:35 – 15:30 hodin

Týden B:
středa 14:35 – 15:30 hodin


Škapová Lucie Mgr.


Technika administrativy, Zeměpis cestovního ruchu, Občanský a právní základ, Tělesná výchova


Týden A:
pondělí 14:35 – 15:00 hodin

Týden B:
pondělí 13:45 – 15:00 hodin


Tomanová Dagmar Ing.


Cvičení z mikrobiologie, Metody analýzy potravin


Týden A:
úterý 14:35 – 15:00 hodin

Týden B:
úterý 13:40 – 15:00 hodin


Viktorinová Karin Mgr.


Nutriční péče, Léčebná výživa, Klinická dietologie


Týden A:
úterý 14:00 – 15:00 hodin

Týden B:
pondělí 13:40 – 15:00 hodin


Volejníčková Diana Ing.


Management a marketing


dle domluvy

Sledujte nás na Instagramu