Učební obory

Kuchař – číšník

kuchař-číšník

Učební obor Kuchař – číšník nabízí vzdělání orientované na veřejné stravování, ve kterém se klade důraz na odbornou přípravu, včetně praktické části, která probíhá pod vedením učitelů odborného výcviku v naší školní restauraci a následně pak v předních restauracích regionu.

(detail oboru zde)

Kuchař

Kuchaři

Koncept této varianty oboru vzdělání s výučním listem je postaven především na technologii přípravy pokrmů, která tvoří 75% odborné přípravy.Oblast servisu a obsluhy je pouze doplňkovou odborností.

(detail oboru zde)

Číšník

číšník

Koncept této varianty oboru vzdělání s výučním listem je postaven především na servisu, obsluze a přípravě nápojů, které tvoří 75% odborné přípravy. Oblast technologie přípravy jídel je pouze
doplňkovou odborností.

(detail oboru zde)

Cukrář

cukrář

Obor nabízí vzdělání v oblasti cukrářské výroby. Studium oboru je tříleté a skládá se teoretické průpravy a odborného výcviku.Odborný výcvik realizován ve školní cukrárně v Šilheřovicích, ale také na zaběhnutých cukrářských provozech v regionu.

(detail oboru zde)

 Kadeřník

KadeřnictvíNabízí vzdělání v tříletém učebním oboru zaměřeném na kadeřnické služby.Odborná praktická příprava je zajišťována ve dvou kadeřnických salónech. Jeden salón se nachází v budově školy, druhý je v režimu detašovaného pracoviště provozován v Ostravě pod názvem „Junior Studio“.

(detail oboru zde)

© 2015 Polar televize Ostrava and Sofarider Inc. All rights reserved. WordPress theme by Dameer DJ.