Studijní obory

Hotelnictví

hotelnictví

Studijní obor Hotelnictví nabízí vzdělání v oboru, který je zaměřen zejména na provoz hotelů a restauračních zařízení v kombinaci s cestovním ruchem.Z tohoto hlediska je velký důraz kladen na výuku světových jazyků, managementu a marketingu, moderní informační technologie a samozřejmě na vysokou kvalitu výuky odborných předmětů.

(detail oboru zde)

Cestovní ruch

cestovni ruch

Obor je zaměřen na oblast cestovního ruchu, zejména na organizaci a rozvoj volnočasových a relaxačních aktivit. Specializací oboru je zaměření na služby spojené s golfem. Absolventi tohoto oboru mohou působit v oblasti cestovního ruchu na pozici delegátů, animátorů a pracovníků cestovních kanceláří. Další uplatnění se nabízí na pozicích pracovníků sportovně rekreačních areálů, golfových resortů a wellness rezortů.

(detail oboru zde)

Analýza potravin

analyza potravin

Absolventi tohoto oboru naleznou uplatnění ve všech oborech potravinářského průmyslu, při výrobě biopotravin, ve skladovacích depech, laboratořích a obchodních potravinářských řetězcích.Absolvent bude disponovat znalostmi jednotlivých potravinářských technologií, kompetencemi v oblasti hygieny provozu, HACCP a v oblasti potravinářské legislativy. Absolventi také získají praktické dovednosti mikrobiologické a chemické, a proto budou moci pracovat v laboratořích firemních, akreditovaných, nebo státních jako laboranti při analýze potravin.

(detail oboru zde)

Kosmetické služby

kosmetika

Obor nabízí vzdělání ve čtyřletém studijním oboru zabývajícím se péčí o kůži a pleť.Teoretická příprava klade důraz na znalosti lidského těla, stavbu kůže. Důraz je rovněž kladen na znalost cizích jazyků nejen pro dorozumění, ale hlavně pro manipulaci se zahraničními kosmetickými přípravky a jejich speciální použití.Odborná praktická část je zajištěna kosmetickými salóny školy, se zaměřuje na klasické i módní trendy líčení, ošetřování a očistu kůže, ostatní kosmetické úpravy obličeje a ošetření nehtů pod vedením předních odborníků regionu.

(detail oboru zde)

 

© 2015 Polar televize Ostrava and Sofarider Inc. All rights reserved. WordPress theme by Dameer DJ.