ERASMUS

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem ERASMUS

Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava – projekt Usmívej se! Jsi za zkušenostmi ve Španělsku:-)

Dne 8. 6. 2022 proběhla informační schůzka pro zájemce stáže programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava pro projekt Usmívej se! Jsi za zkušenostmi ve Španělsku:-).

Žákům napříč obory byly podány potřebné informace o výjezdu, který se bude konat v délce 4 týdnů v průběhu měsíce září a října 2022. Žákům jsou hrazeny veškeré náklady související s cestou a pobytem, po celou dobu je přítomna Mgr. Kristýna Suknarovská, učitelka ŠJ.

Zájemci se mohou hlásit u Mgr. Kristýny Suknarovské do pondělí 13. 6. 2022. Zároveň do tohoto data vypracují v anglickém jazyce svůj profesní životopis. Znalost ŠJ není podmínkou.

Po uzavření přihlášek bude ve spolupráci s třídním učitelem, učiteli cizích jazyků, odborných předmětů a odborného výcviku vypracováno hodnocení uchazečů.

Hodnocení slouží k postupu jednotlivce do 2. kola výběru účastníka stáže a náhradníků.

2. kolo proběhne ve středu 15. 6. 2022.

Ve 2. kole se realizuje osobní pohovor s účastníky, při kterém bude kladen důraz především na motivaci žáka k účasti na projektu. Po pohovoru odborná komise určí finální pořadí účastníků a také náhradníků. Hodnocení bude součásti projektové dokumentace a nebude dále šířeno.

Comments are closed.

Sledujte nás na Instagramu