ŠKOLNÍ POZNÁVACÍ ZÁJEZD ŠPANĚLSKO – ANDALUSIE 2.10.- 11.10.2020

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem ŠKOLNÍ POZNÁVACÍ ZÁJEZD ŠPANĚLSKO – ANDALUSIE 2.10.- 11.10.2020

Neučíš se španělsky, ale líbí se Ti Španělsko?

Zajímají Tě památky, kultura, gastronomie?

Cestuješ rád?

Tak se přidej k nám na poznávací zájezd do Španělska!

Bližší informace Ti podá Mgr. Kristýna Suknarovská (kabinet A 406) 

Program:

 1. den (pátek): dopoledne odjezd z ČR přes DE, FR do ES (noční přejezd).
 2. den (sobota): dopoledne příjezd do Barcelony. Pěší prohlídka hlavního města Katalánska –přístav, Gotická čtvrť, katedrála, Paseo de Gracias domy CasaBatllóa Casa Milá od Antonia Gaudího, La SagradaFamilia (přesun metrem), promenáda La Ramblaa tržnice La Boquería. Následně, dle časových možností, zhlédnutí představení magických fontán na Španělském náměstí. Ve večerních hodinách odjezd do Andalusie. Noční přejezd.
 3. den (neděle): V dopoledních hodinách příjezd do Málagy, prohlídka centra města, římského divadla, návštěva Muzea Pabla Picassa a jeho rodného domu. Odpoledne přejezd autobusem na pobřeží Costadel Sol a ubytování. Osobní volno, možnost koupání. Večeře.
 4. den (pondělí): Snídaně. V dopoledních hodinách odjezd do Granady. Prohlídka centra města. Následně návštěva čtvrti Sacromonte a Miradoru de San Nicolas (výhled na Alhambru s pohořím Sierra Nevada). Ve večerních hodinách návrat do hotelu. Večeře.
 5. den (úterý): Snídaně. V dopoledních hodinách odjezd na Gibraltar. Prohlídka „skalnatého výběžku“ minibusy (nebo lanovkou), návštěva jeskyní, vyhlídky a pozorování opic Makak magot. V odpoledních hodinách návrat do hotelu. Večeře.
 6. den (středa): Snídaně. V dopoledních hodinách odjezd do Sevilly. Prohlídka centra města, návštěva třetí největší katedrály v Evropě, kde jsou uloženy ostatky Kryštofa Kolumba a Plaza España. V podvečerních hodinách návrat do hotelu. Večeře.
 7. den (čtvrtek): Snídaně. V dopoledních hodinách odjezd do multikulturního města Córdoby. Návštěva mešity/katedrály s 19 loďmi. Dále prohlídka židovské čtvrti se synagogou a římským mostem. V podvečer návrat do hotelu, osobní volno s možností koupání. Večeře.
 8. den (pátek): Snídaně s sebou. V ranních hodinách odjezd z Costadel Sol na pobřeží Costa Brava/Maresme v Katalánsku. V podvečerních hodinách příjezd na hotel. Ubytování. Večeře.
 9. den (sobota): Snídaně. Dopoledne individuální program. V odpoledních hodinách odjezd přes Francii a Německo do ČR (noční přejezd).
 10. den (neděle): V odpoledních hodinách příjezd do ČR.

 

Cena:

 

 1. varianta: 13.490,- Kč / student ve vícelůžkovém pokoji (cena a ost.podmínky jsou platné při počtu 45 a více osob)
 2. varianta: 13.990,- Kč / student ve vícelůžkovém pokoji (cena a ost. podmínky jsou platné při počtu 40- 44 osob)

V ceně je zahrnuto:

 

–  ubytování 5 nocí s polopenzí v hotelu 2*/3* na pobřeží Costa del Sol + 1 noc v hotelu 2*/3* na pobřeží Costa Brava/Maresme

– doprava luxusním zájezdovým autobusem (klimatizovaný bus s WC)

– průvodce, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku, návštěva Barcelony, Granady, Málagy, Sevilly a Córdoby, výlet na Gibraltar.

– delegátský a průvodcovský servis v místě pobytu

– cestovní pojištění Generali – varianta Universal.

– pojištění proti úpadku CK.

 

V ceně není zahrnuto:

vstupy + kapesné ani jiné vedlejší výdaje

vratný depozit: 20 € /student (depozit se vybírá na místě a slouží jako jistina při případném vzniku škody na hotelu).

 

Přihlášení:  

 • kabinet A 406 – Mgr. Kristýna Suknarovská do pondělí 10. 2. 2020

 

Comments are closed.

© 2015 Polar televize Ostrava and Sofarider Inc. All rights reserved. WordPress theme by Dameer DJ.